Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 0.5
MasterRated ★ 2.5