Movies
Ratings
336
OppenheimerRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
#IamhereRated ★ 2.5
War DogsRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
JoséeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5