Movies
Ratings
21
The VowRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0