Titles you rated
Killer ToonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 1.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5