Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0