Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 4.5
Death RaceRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 5.0