Titles you rated
SakuranRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0