Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Everybody Has SecretsRated ★ 1.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 1.5
Scary MovieRated ★ 1.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
BabeRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
RentRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
JawsRated ★ 2.5