Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
2012Rated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 0.5
Into the StormRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 3.0
GloveRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 1.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0