Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
UlyssesRated ★ 5.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HerRated ★ 1.0