Movies
Ratings
30
The ThievesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 0.5
SilencedRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
One on OneRated ★ 3.5