Titles you rated
Marley & MeRated ★ 3.5
Mr. Holland's OpusRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
The PatriotRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5