Titles you rated
Rough CutRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 1.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
French KissRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0