Movies
Ratings
253
The Great BattleRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 1.5
FearlessRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
The Truth About LoveRated ★ 5.0