Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 2.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 3.5