Movies
Ratings
79
War of the WorldsRated ★ 1.0
Claire's KneeRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 1.0
FlowRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0