Titles you rated
BadlapurRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Pink Floyd: The WallRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
HugoRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 3.0
Blood SurfRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Shadowless SwordRated ★ 1.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 1.5