Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 2.0