Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
GrassRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0