Movies
Ratings
31
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Original SinRated ★ 4.0
DriveRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0