Movies
Ratings
281
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 2.5
YogaRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Life After BethRated ★ 0.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Hot Summer NightsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0