Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0