Movies
Ratings
33
War of the WorldsRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
GravityRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.5
FluRated ★ 2.0
The Quiet OnesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5