Titles you rated
The ImpossibleRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0