Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.0
Blue JasmineRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0