Movies
Ratings
43
The Man from NowhereRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Code Name GeronimoRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5