Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
One DayRated ★ 1.0
A DayRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0