Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
WickedRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0