Titles you rated
Color Me TrueRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.0
ManholeRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 3.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
The RingRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Son of GodRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.5