Movies
Ratings
70
WhiplashRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5