Titles you rated
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 5.0