Movies
Ratings
53
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0