Movies
Ratings
70
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0