Titles you rated
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 5.0
The BodyRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.0