Movies
Ratings
367
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The ExecutionerRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 1.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0