Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
Just Friends?Rated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0