Movies
Ratings
100
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0