Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0