Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0