Titles you rated
DerangedRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0