Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5