Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0