Movies
Ratings
1010
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Senior YearRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Marry My Dead BodyRated ★ 2.5