Titles you rated
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
Green ZoneRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0