Titles you rated
MadagascarRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
CubeRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0