Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.0