Movies
Ratings
164
Toy Story 3Rated ★ 5.0
9Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The X FilesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 1.0
The Time MachineRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Running ScaredRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0