Movies
Ratings
79
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0