Titles you rated
Still LifeRated ★ 5.0
TetrisRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
BatmanRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
The Tree of LifeRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
BabelRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 2.5
Empire of the SunRated ★ 4.5