Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0